BMW 3 E46 M3

BMW 3 E46 M3

Jeżeli nie wiesz, jak wygląda auto w którym zrobiono WSZYSTKO, zajrzyj do relacji. Powody do dumy mam dwa. Po pierwsze, zadzwonił do mnie klient prosto z Anglii. Po drugie, zadzwonił z polecenia. Ile zakładów przyjmuje auta które jadą specjalnie na usługę ponad 3 tysiące kilometrów? Ja miałem to szczęście. Na szczęście – nie raz.

Ten samochód to już sam w sobie rarytas. Wersja, kolor, nadwozie, silnik. To sprawia, że taki rodzynek budzi pożądanie. Problem wychodzi wtedy, gdy auto jest mocno zaniedbane a ostatni rok przestało pod drzewem. Plan jest prosty – robimy z BMW M3 ponownie perełkę i zabezpieczamy co tylko się da. Ma być top. Tak zaawansowany detailing posiada praktycznie nieograniczone ramy czasowe. Liczy się efekt końcowy, który wymaga mnóstwo czasu i poświęceń. Zgadniesz ile czasu zajęło nam to auto? Możesz pomylić się o tydzień! Unique Detailing Studio czasu nie liczy.

Nie ważne czy klasyk, youngtimer, auto sportowe czy luksusowe. Wybierając Lwowską 19 w Białymstoku masz pewność, że Twoje auto dostanie najlepszą opiekę.

0
Call Now Button