Czyszczenie i konserwacja skór

Czyszczenie i konserwacja skór

Bezpieczne dla lakieru wykończeniowego czyszczenie tapicerki skórzanej oraz innych elementów pokrytych tym szlachetnym materiałem. Do czyszczenia używamy najwyższej jakości produktów Leather Ottimo (część włoskiej marki Fenice). Czyszczenie tanimi, zasadowymi produktami uszkadza „top coat”, przez co tapicerka zaczyna szybciej łapać brud, kleić się, widoczne są przetarcia koloru.
Jako zabezpieczenie w tym procesie, używamy produktów które nawilżają, chronią przed promieniami UV oraz barwnikami (np. jeans), opóźniają procesy starzenia, nadając skórze naturalnego wyglądu.

Czas trwania: 5 godz. lub dłużej • Cena (netto): 300-400zł

Za mało? Wejdź na wyższy poziom. Profesjonalna impregnacja skórzanych poszyć Modesta LPS o trwałości 1-3 lat to dwuskładnikowa powłoka która uszczelnia powierzchnię (ale pozwala skórze oddychać), zmniejsza tarcie i utrudnia przywieranie brudu. Koszt zabezpieczenia od 1200zł.

Realizacje czyszczenia i konserwacji skór

Mercedes C43 AMG

Zamówiłeś w salonie nowy samochód. Potrzebowałeś go tak bardzo, że na wszelkie czynności z zakresu auto detailingu nie było czasu.

BMW X2

Już sam wybór auta jakim jest BMW X2 jest ciekawym i interesującym pomysłem.

Audi Q7 I

Kiedy auto dostaje od swojego Pana nową tapicerkę uszytą na indywidualne zamówienie, muszą zostać poczynione pewne kroki aby całokształt wyglądał spójnie i efektownie. To też zrobił właściciel prezentowanego Q7

Mercedes S-klasa W222

„Mój znajomy robił u was auto i polecał”. Tak najczęściej zaczyna się miód na nasze uszy

0
Call Now Button